










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú érzékelővel. Időzítés: 5 s - 5 perc. A szenzor maximális hatótávolsága: 7 m, beállítható a teljes hatótávolság 100/75/50/25%-ára. Érzékenység beállítása: 2, 10 és 50 lx. Érzékelési szög: 160°. Nappali fény felismerő funkció. Beépített energiatakarékos LED-forrás.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron



Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, krómozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás