










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú érzékelővel. Időbeállítás: 5 mp. - 5 perc. A szenzor maximális hatótávolsága: 7 m, beállítható 100/75/50/25% között a teljes hatótávolságból. Érzékenység beállítása: 2, 10 és 50 lx. Észlelési szög: 160°. Nappali fény felismerő funkció. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron


Álló, talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás