

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpatest LED-technológiával. A színhőmérséklet a lámpatest kapcsolójával állítható. Színhőmérséklet: 3000K / 4000K / 5500K. IP54 - fröccsenő víz ellen védett, ezért ideális fürdőszobai használatra.
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/5500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 165 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | POOL 30 cm Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás