









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amely a tükör fölé szerelhető. A magas, IP44-es védettségi fokozatnak köszönhetően fürdőszobában is használható. Nappali fehér fényt ad: 4000K. A LED-technológiának köszönhetően akár 80% energiaköltséget takaríthat meg - energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Szerelhető falra, illetve közvetlenül a tükörre.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 880 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | VESTRA Brilagi, TUBEO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás