








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Hely | Nappali/Hálószoba/Fürdőszoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 2280 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 112 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
Raktáron

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron