






Méretek 46 cm, ⌀ 46 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 89 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Bloomingville márka Tally tárolóasztala szokatlan dizájnjával nyűgöz le. Olajos felületkezelésű gyantából készült, az alapját pedig két egymásra rakott gömb alkotja, amelyet egy függőleges támaszték egészít ki. Az asztal felülete a travertin megjelenésére emlékeztet. A mintázatban lévő apró eltéréseknek köszönhetően minden darab egyedi.
| Magasság: | 46 cm |
|---|---|
| Átmérő: | 46 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Származási hely | CN |
| Forma | Kerek |
| Terhelhetőség | 20 kg |
| Súly | 10.57 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Tally |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Glamour/bohém |
| Minőség | Premium |
| Asztallap anyaga | Gyanta |
| Gyártó | Bloomingville |

Kerek, fém, modern stílusú
Raktáron
75×80×80 cm, négyzet alakú, tölgyfa
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

8×30×10 cm, egyenes
Raktáron

LED, dimmelhető, E27
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron