



Méretek 180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Sötétzöld Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puhaság és tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik, szorosan tart Nem igényel vasalást Gumival körülvarrva az egész lepedő kerületén Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30-40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Szárítógépben ajánlott alacsony hőmérsékleten szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |

160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron