




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 145 g/m² Szín Kék Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puha és tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem igényel vasalást Az egész lepedő körül gumival szegve Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőfokon ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db hagyományos lepedő 180 x 200 cm
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Termék színe | Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 145 g/m2 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,9 kg |

Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron