

Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Fehér Színes Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Kialakítás Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Cipzáras záródás Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Párnatöltelék Sötétítők és függönyök Plédek és ágytakarók Díszpárnák
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Anyag | Poliészter |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Fehér, Színes |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Hosszúság | 70 cm |
| Minta | Pillangó |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Készletek | Külön párnahuzat |

70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
38×38 cm, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, karácsonyi
Raktáron

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
50×50 cm, kerek, modern stílusú

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron