



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut (muszlin) Szín Krémszínű Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, maximum 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműhuzatot nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Külön mossa, mindig kifordítva és cipzározva Használjon a szövethez és színezéshez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Csomag tartalma a változat alapján Ágynemű 135 × 200 cm: 1 db paplanhuzat | 1 db párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 155 × 220 cm: 1 db paplanhuzat | 1 db párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 200 × 200 cm: 1 db paplanhuzat | 2 db párnahuzat 80 × 80 cm Stílus és kényelem minden részletben Muszlin ágyneműhuzat a tökéletes választás mindenkinek, aki a kényelem, egyszerűség és természetes szépség kombinációját keresi. Kivételes lágyságának és légáteresztő képességének köszönhetően ideális környezetet biztosít a nyugodt alváshoz az év minden szakában. Finoman ráncolt szerkezete nélkülözhetetlenné teszi a vasalást, hangsúlyozva a laza stílust, és harmonizál a modern és természetes enteriőrökkel is. Az ágynemű nemcsak kitűnően néz ki, hanem megkönnyíti a mindennapi otthoni gondozást is – és ez egy olyan kombináció, amit imádni fog.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Skandináv, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |
| Takaró mérete | 135 x 200 cm, 155 x 220 cm, 200 x 200 cm |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm, 2 ks 80 x 80 cm | 200 x 200 cm |
| Súly | 0,7 kg |

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva