











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 80 g/m2 Szín Szürke Fehér Méretek Hosszúság: 70 cm Szélesség: 50 cm Részletek A csomag 5 db konyharuhát tartalmaz különböző mintákkal A konyharuhák akasztópánttal vannak ellátva Ajánlott mosási hőmérséklet 40-60 °C (a gyártó címkéje szerint) Színes ruhához való mosószerben mosandó Függesztve vagy szárítógépben szárítható Vasalást igényel Inspirálódjon tovább Konyharuhák és fogókesztyűk Konyha Székpárna Konyhabútor Asztalterítők Konyhai kiegészítők
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Szett | Igen |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Minta | Mintával |
| Méret | 50 x 70 cm |
| Készletek | Készletek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Ár | Olcsó 2 500 Ft-ig |
| Hosszúság | 70 cm |
| Grammsúly | 80 g/m2 |
Felhasználói értékelések
Kikeményedett nagyon rossz a minősége
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

50×65 cm, pamut, szett
Raktáron
50×70 cm, pamut, szett
Raktáron
Szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
30×40 cm
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szélesség
Raktáron
Pamut
Raktáron
Frottír
Raktáron
Pamut
Raktáron
Frottír, szélesség
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron

45×65 cm, pamut, szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron

Frottír
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron