







Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 80 g/m2 Szín Kék Piros Méretek Hosszúság: 70 cm Szélesség: 50 cm Részletek A csomag 3 db konyharuhát tartalmaz különböző színekben A konyharuhák akasztófüllel vannak ellátva Ajánlott mosási hőmérséklet 40-60 °C (a gyártó címkéje szerint) Színes ruhához való mosószerekben mosni Akasztva vagy szárítógépben szárítani Vasalást igényel Inspirálódjon tovább Konyharuhák és fogókesztyűk Konyha Konyhabútor Asztalterítők Konyhai kiegészítők Székpárna
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Szett | Igen |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Termék színe | Fehér, Piros, Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Minta | Mintával |
| Akasztófül | Igen |
| Méret | 50 x 70 cm |
| Készletek | Készletek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Ár | Olcsó 2 500 Ft-ig |
| Hosszúság | 70 cm |
| Grammsúly | 80 g/m2 |

50×65 cm, pamut, szett
Raktáron
50×70 cm, pamut, szett
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut, szélesség
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Frottír
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szett
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Frottír, szélesség
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron

Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Frottír, szélesség
Raktáron
Pamut
Raktáron
Frottír
Raktáron
45×65 cm, pamut, szett
Raktáron
Pamut, karácsonyi
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
90×230×140 cm, balos, jobbos

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron