



Méretek 70×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Szín Világosbarna Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Kialakítás Pamut muszlin finoman hullámos szerkezettel Cipzáras záródás Ne fehérítse Ajánlott mosási hőmérséklet 40–60 °C (a gyártó címkéje szerint) A párnahuzat vasalása nem szükséges Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Párnatöltelék Sötétítők és függönyök Szőnyegek Díszpárnák
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Barna |
| Anyaga | 100% pamut |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyár |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Hosszúság | 90 cm |
| Készletek | Külön párnahuzat |

70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron

45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron