
Pamut ágyneműhuzat BUTTERFLY BLOOM lila Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A pamut biztosan a legelterjedtebb és legkedveltebb anyag az ágyneműk között . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azok számára is megfelelő, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, ezért vasalást igényel. A pamutot már évek óta megbízhatónak tartják, természetes rost, amely a pamutnövényből származik, és kíméletes a teljes test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Szürke Barna Jellemzők Ajánlott mosás: hetente egyszer, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Mosás előtt az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és begombolva Használjon az anyaghoz és színekhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását Szett tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Vasalást nem igénylő ágynemű Mikroplüss ágyneműhuzat Gyerek ágynemű
| Anyag | Mikroszálas, Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern, Rusztikus |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Tavasz, Nyár |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |

Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroszálas, pöttyös
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 100% poliészter
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, flanel, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Csíkos, francia, gombos
Raktáron
Francia, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron