



Méretek 180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Grammsúly: 170 g/m² Szín Mentás Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puhább és erős anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szilárdan tart Nem vasalható Az egész lepedő gumírozott szélekkel van ellátva Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |

Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva