












Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A puff anyaga Váz: Bútortábla, fa Huzat: POSO 41 Huzat színe: Terrakotta Huzat összetétele: 100% Poliészter A huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Üléstípus: Habpárnázás Lábak: Műanyag A puff méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülésmagasság: 38 cm A tároló térfogat: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszerelés Tárolóhely: Igen A nyitás fém zsanérokkal és biztosító szalaggal van ellátva A puff kényelmes nyitás érdekében fogantyúval van ellátva Poso A plüssösen puha Poso anyag megjelenésében a kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, ráadásul rendkívül erős és strapabíró. A finom felület könnyen tisztítható speciális kárpittisztító szerekkel. Kiváló tulajdonságai miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. 100% poliészterből készül, magas grammsúlyú . A felhasznált szövetek fontos paramétere a strapabíróság és a kopásállóság, azaz a Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos számú ciklus után az anyag elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A háztartásokban található szokásos anyagok körülbelül 20 000 ciklusúak. Inspirálódjon tovább Puffok és lábzsámoly Nappali Nappali világítás Bútor huzatok Könyvespolcok és polcok Nappali kiegészítők
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Négyzet |
| Puffok | Igen |
| Szín | Narancssárga |
| Termék színe | Barna, Narancssárga |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Anyaga | Kárpitozott |
| Kialakítás | Lábakkal |
| Súly | 11 kg |

45×50×35 cm, szövet, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron