










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 48 867 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Világosszürke puff Milou – White Label
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | CN |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 4.6 kg |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Milou |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Modern/skandináv |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Vas |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/vas/furnér |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 50000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Szín | Világosszürke |
| Gyártó | White Label |

Szövet, kárpitozott, lábak nélkül
Raktáron

45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
Téglalap alakú, kerek
Raktáron
Kültéri, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Skandináv stílusú, téglalap alakú, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
48×100×70 cm, téglalap alakú

Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Puffok, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×65×65 cm, puffok, szövet
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Modern stílusú, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Szövet, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×38×38 cm, szövet, lábakkal
Raktáron
Szövet, kárpitozott, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Tárolóhellyel, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Lábak nélkül
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
44×90×65 cm, puffok, lábakkal
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
50×35×50 cm, puffok, kültéri

Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
Porcelán
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron

110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Fém, fedővel

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló