
Belara párna
Klasszikus
RaktáronMéretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzatanyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Szürke Krém Méretek Szélesség: 45 cm Hossz: 45 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,6 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomagolás része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Kis részlet, nagy hatás Díszpárnák azok a kis részletek közé tartoznak, amelyek nagy dolgokat tehetnek az enteriőrrel. Egyszerűen feldobják a kanapét, ágyat vagy fotelt, és új karaktert adnak a térnek – elegánstól és nyugodttól a játékos és vidámig. A színek, minták és anyagok széles választékának köszönhetően könnyen létrehozhat egy kombinációt, amely illeszkedik az Ön személyes stílusához. A párnák nemcsak a megjelenésről szólnak – kényelmet, otthonosságot és az otthon érzését is hozzák. Amikor változtatásra vágyik? Csak cserélje le a huzatot, és a szoba hangulata azonnal átalakul.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Rögzítés | Cipzár |
| Minta | Mintával |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,6 kg |
| Huzat anyaga | 100% poliészter |

Klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú

50×70 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos

Pamut, poliészter huzattal, egyszínű


45×45 cm, anatómiai, tollas
Raktáron
45×75 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Kerek, klasszikus, egyszínű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Négyzet alakú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
48×74 cm, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, kerek
Raktáron

Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
30×50 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron