
Naos kerti fotel
Fém, párnával, karfás
RaktáronMéretek 70×79 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ergonomikus formájú, karfás műanyag kerti szék nagyon könnyű, ugyanakkor nagyon erős és stabil. Az ülőpárna hátulján egy lyuk található, amely vízelvezető rendszerként szolgál, hogy a víz ne maradjon az ülőpárnában. A szék egymásra rakható, ezért praktikus a helytakarékos tárolás esetén. A szék időjárás- és UV-álló, és nagyon könnyen karbantartható. Ideális szabadtéri ülőalkalmatosságnak, kerti partikhoz és grillezéshez. Termék részletek: A termék szélessége: 79 cm. Termék mélysége: 76,5 cm Termék magassága: 70 cm Teljes súly: 6 kg Anyag: műanyag szín: grafit elhelyezés: nincs egymásra helyezhető: igen Csomag tartalma: 1x szék
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Magasság: | 70 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Funkció | Rakásolható |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 79 x 76,5 x 70 cm |
| Anyag típusa | Műanyag |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Nem |
| Gyártó | Toomax |
| Színes | Grafit |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 6 kg |

Fém, párnával, karfás
Raktáron
Műanyag, párnával, műrattan
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fém, karfás, egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Műanyag, fa, párnával
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
90×100×100 cm, műanyag, párnával
Ingyenes szállítás
Műanyag, fém, párnával
Raktáron
Fém, egyszerű
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
85×70×87 cm, műanyag, párnával
Raktáron
Párnával, hinta
Raktáron
58×62×62 cm, műanyag, karfás
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Fa, karfás, függő
Raktáron
Fém
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, rakásolható
Raktáron
Fa, párnával, teakfa
Raktáron
Természetes rattan, karfás, egyszerű
Raktáron
73×76×90 cm, fa, párnával
Ingyenes szállítás
Fa, karfás, fenyőfa
Raktáron
Műanyag, párnával, karfás
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
Fa, függő, fenyőfa
Raktáron
75×82×75 cm, műanyag, fém
Raktáron

45×38 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
Utazáshoz
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, papír, csillag és üstökös alakú
Kiszállítás 1 nap múlva

- szettek, dekorációs, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
52×28 cm, állítható magassággal
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
60×16 cm, műanyag, kültéri
Kiszállítás 1 nap múlva