


Méretek 74×53×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Négy bisztrószék az igazi mediterrán hangulatért otthonában. Ha egy székkészletet szeretne tárolni a téli hónapokra, akkor több ilyen stílusú széket egymásra rakhat, és sok helyet takaríthat meg. A szék lábai gumihuzattal vannak ellátva. Megakadályozzák a csúszást, csillapítják a zajt mozgás közben és kíméletesek a padlóhoz. A keret porszórt acélból készül, kalapáccsal. A Polyratan műanyagból készült, szakadásálló és érdekesen szőtt. Termék részletek: bevonat anyaga: polyratan keret anyaga: acél keret mérete: kb. 25 mm (Ø) rattan szín: világosbarna ülés méretei: kb 38 x 38 cm ülésmagasság: kb 40 cm szék méretei: kb. 74 x 53 x 60 cm (h x sz x mé) súlya: kb 3 kg Csomag tartalma: 4 x bistro szék szett
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém, Műrattan |
|---|---|
| Funkció | Rakásolható |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Barna |
| Karfás | Igen |
| Méretek | 74 x 53 x 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Anyag típusa | Poliuretán, acél |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Nem |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 38 cm |
| Színes | Világosbarna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 3 kg |

72×52×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Természetes rattan, párnával, karfás
Raktáron
114×65 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, párnával, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
195×102×102 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
95×61 cm, fém, párnával
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnával
Raktáron
Fém, párnával, állítható
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával, egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, hinta
Raktáron
92×72×72 cm, műanyag, fém
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
89×46×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
194×100×131 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
112×55×60 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, párnával, hinta
Raktáron
105×56×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
172×116×125 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
Műanyag, összecsukható, fém
Raktáron
100×100×60 cm, fa, párnával
Raktáron
70×69×76 cm, műanyag, fém
Raktáron
Műanyag, fém, párnával
Raktáron
Fa, fenyőfa, hinta
Raktáron
176×126×126 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva