


Méretek 105×53×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a gyönyörű fekete szék alkalmas kertbe, erkélyre, teraszra vagy akár kempingezésre is. Ezzel az alumínium székkel 7 módon rögzítheti a háttámlát. A szék könnyű, kompakt és nagyon kényelmes. A kiváló minőségű anyag időjárásálló. A textil varratok hegesztettek. Anyagának köszönhetően a szék optimális szellőzést biztosít az ülés és a dőlés helyén. Termék részletek: ülés mérete: 43 x 44 cm szék szélessége: 53 cm háttámla magassága: 65 cm ülésmagasság: 43 cm a háttámla magassága a talajtól: 68 cm anyaga: szövet és lakkozott alumínium terhelhetőség: 100 kg fekete szín összecsukott szék méretei: 84 x 56 x 23 cm termék méretei: kb 105 x 53 x 65 cm Csomag tartalma: 4 db kerti összecsukható szék
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 105 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Típus | Állítható |
| Szín | Fekete |
| Karfás | Igen |
| Méretek | 105 x 53 x 65 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Szövet és festett alumínium |
| Pozicionálható | Igen |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 44 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 3 kg |

105×56×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
112×55×60 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Fém, párnával, függő
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Fa, függő, fenyőfa
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
70×69×76 cm, műanyag, fém
Raktáron
Összecsukható, párnával, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Párnával, hinta
Raktáron
Műanyag, fa, párnával
Raktáron
Fa, karfás, fenyőfa
Raktáron
176×126×126 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
196×95×95 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
Fém, karfás, egyszerű
Raktáron
107×60×89 cm, műanyag, fa
Raktáron
Természetes rattan, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Műanyag, párnával, karfás
Raktáron
Műanyag, párnával, műrattan
Raktáron
Fa, párnával, függő
Raktáron
Műanyag, fém, párnával
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva