


Méretek 80×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egy elegáns szék műanyagból, elegáns fekete rattan kivitelben. Könnyen szétszedhető, azonnal használható az erkélyen, teraszon vagy a kertben. Semmi sem akadályozza a kellemesen eltöltött órákat a friss levegőn. A széket természetesen saját otthonában is használhatja, a szék lábai gumidugóval vannak ellátva. A szék robusztus, stabil és könnyen karbantartható. A szennyeződés egyszerűen eltávolítható egy nedves ruhával. Ha nem használja a széket, könnyen összecsukhatja és tárolhatja. Termék részletek: anyaga: fém szerkezet, kemény műanyag rattan megjelenésű ülés méretei: kb 40 x 38 cm háttámla: kb 22 x 43 cm ülésmagasság: kb 45 cm teljes magasság: kb.80 cm méretei összecsukva: kb 95 x 26 cm maximális terhelhetőség: 100 kg Csomag tartalma: 2 x összecsukható szék
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 80 x 40 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Anyag típusa | Fémszerkezet, műanyag |
| Pozicionálható | Nem |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 38 cm |
| Színes | Fekete |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 6 kg |

85×50×85 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Párnával, hinta
Raktáron
105×53×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
105×56×65 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
70×69×76 cm, műanyag, fém
Raktáron
110×93×65 cm, műanyag, fém
Raktáron
58×50×87 cm, fém
Raktáron
110×70×87 cm, fém, párnával
Raktáron
92×72×72 cm, műanyag, fém
Raktáron
196×95×95 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Fa, függő, fenyőfa
Raktáron
Fém, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron

72×52×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyszerű
Raktáron
Fém, párnával, függő
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, hinta
Raktáron
176×126×126 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
110×93×65 cm, műanyag, fém
Raktáron
Műanyag, párnával, műrattan
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fa, párnával, függő
Raktáron
68×54×56 cm, műrattan, karfás
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva