


Méretek 89×46×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
DIVERO összecsukható szék teakfából, 2 db Ezt az elegáns és egyben praktikus összecsukható széket mindenhol értékelni fogja, ahol helyhiánnyal szembesül. Különösen alkalmas erkélyekre, teraszokra és kertekre, ahol kellemes nyári estéket tölthet el családjával, barátaival. Strapabíró teakfából készült és télen is kint hagyhatod. Nagyon gyorsan összeszerelhető, és a lekerekített éleknek és keskeny léceknek köszönhetően szövet ülőke nélkül is nagyon kényelmes. A szék összecsukható, így könnyű tárolást tesz lehetővé. Ez egy olyan termék, amely már csak a minőség és az ár arányának összehasonlításával is fel fogja nyűgözni. Termék részletek: méretek: sz 46 x ma 89 x ma 62 cm ülésmagasság: kb 46 cm ülés szélessége: kb.40 cm ülésmélység: kb 37 cm maximális teherbírás: kb 90 kg Csomag tartalma: 2 db összecsukható fa szék
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Típus | Egyszerű |
| Fafajta | Teakfa |
| Szín | Barna |
| Méretek | 46 x 89 x 62 cm |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Teherbíró képesség | 90 kg |
| Anyag típusa | Teakfa |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 37 cm |
| Színes | Barna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 5 kg |

Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Fa, hinta
Raktáron
155×80×95 cm, műanyag, fém
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
112×55×60 cm, műanyag, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, karfás, függő
Raktáron
Fa, karfás, fenyőfa
Raktáron
89×46×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, párnával, karfás
Raktáron
72×52×55 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
68×73 cm, fém, párnával
Ingyenes szállítás
Párnával, karfás, egyszerű
Raktáron
Fa, fenyőfa, hinta
Raktáron
Párnával
Raktáron
Fém, párnával, állítható
Raktáron
Párnával, karfás, hinta
Raktáron
106×100 cm, fa, párnával
Raktáron
148×90×105 cm, műanyag, fém
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Műanyag, fa, párnával
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, karfás, egyszerű
Raktáron
Természetes rattan, párnával
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
Párnával, akácfa, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, párnával, karfás
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva