Ajánljuk
Zöld-bézs kárpitozott kerti kanapé Zivia – Kave Home
Méretek 82×178×79 cm
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 274 023 Ft
- 2026. 02. 14. - 274 023 Ft
- 2026. 01. 23. - 249 243 Ft
Termékleírás
A Kave Home márka Zivia kétszemélyes kerti kanapéja ideális választás a szabadtéri pihenéshez. Az ülőfelület kézzel font, UV-álló szintetikus kötélből készült. A kanapé szerkezete horganyzott acélból áll, amely ellenáll a rozsdának és a korróziónak, ezzel sokkal hosszabb élettartamot garantál, mint a hagyományos acél. A kerti kanapé 100%-ban kültéri használatra lett tervezve. A termékhez tartoznak még víztaszító anyagból készült, levehető huzatú párnák is. Minőségük megőrzése érdekében esős időben javasolt a párnákat eltenni.
Méretek
| Szélesség: | 178 cm |
|---|---|
| Mélység: | 79 cm |
| Magasság: | 82 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Származási hely | VN |
| Karfa szélessége | 2 cm |
| Karfa magassága | 70 cm |
| Háttámla magassága | 42 cm |
| Ülés szélessége | 156 cm |
| Ülésmélység | 64 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Lábak magassága | 29 cm |
| Súly | 21.6 kg |
| Kanapé mérete | Kétszemélyes |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Elhelyezés | Kültér |
| Kollekció | Zivia |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Indusztriális |
| Minőség | Premium |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Anyag specifikáció | 100% olefin |
| Kárpitozás anyaga | Kötél/szövet |
| Szín | Bézs/zöld |
| Gyártó | Kave Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron










