






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga Forgácslap: Artisan tölgy Fém: Fekete Asztal méretei Magasság: 90 cm Szélesség: 100 cm Mélység: 40 cm Teherbírás: 100 kg Tömeg: 12,5 kg Szék anyaga Forgácslap: Artisan tölgy Fém: Fekete Szék méretei Átmérő: 32 cm Magasság: 64 cm Teherbírás: 110 kg Tömeg: 2,8 kg Kialakítás Biztonsági okokból a gyerekek ne másszanak és ne játszanak a termékkel Ne lépje túl a zsámoly megadott maximális terhelhetőségét Lehetőség a székek bedugására a munkalap alá Az asztal állítható lábakkal rendelkezik Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szett modern otthonokhoz Az elegáns bár szett remek választás kisebb lakásokba, modern konyhákba vagy praktikus kiegészítőként az étkezősarokba. A keskeny asztal és két szék kellemes helyszínt teremt a gyors reggelikhez, esti italokhoz vagy informális találkozókhoz barátokkal. A minimalista design a fa dekor és a fekete fém kombinációjával időtálló hatást kelt, és könnyedén illeszkedik különféle enteriőrökbe – az iparostól a skandinávig. A kompakt méretek miatt a szett kisebb terekbe is alkalmas, miközben fenntartja a kényelmet és a vizuális könnyedséget.
| Ülőhelyek száma | 8- és többszemélyes, 2-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Alak | Téglalap alakú |
| Felület | Matt |
| Asztal szélessége | 100 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Típus | Étkezőkészletek |
| Támla | Lábakon |
| Ülőrész alakja | Kerek |
| Háttámla | Háttámla nélkül |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Asztal mélysége | 40 cm |
| Asztal magassága | 90 cm |
| A szék átmérője | 32 cm |
| Szék magassága | 64 cm |
| Súly | 18,1 kg |

Tölgyfa, fém, székekkel
Raktáron
Tölgyfa, fém, székekkel
Kiszállítás 1 hét múlva
Székekkel, sonoma tölgyfa, laminált
Elérhető 3 webáruházban

Sarok, fa, rusztikus
Raktáron
Sarok, fa, fém
Raktáron
Fa, székekkel, retró
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, székekkel, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, fa
Raktáron
Fém, székekkel, laminált
Raktáron
Fa, tölgyfa, rusztikus
Raktáron
Fém, székekkel, egyenes
Raktáron
Sarok, fém, laminált
Raktáron
Műanyag, sarok, laminált
Raktáron
Székekkel, laminált, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Műanyag, székekkel, ipari stílusú
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Raktáron
Fa, rusztikus, székekkel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Sarok, laminált, 2-személyes
Raktáron
Sarok, rusztikus, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, székekkel, ipari stílusú
Raktáron
Sarok, rusztikus, fém
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Sarok, fa, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, székekkel
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva