










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársonyszövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 43 cm Ülés szélessége: 43 cm Mélység: 51 cm Ülés mélysége: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülés magassága: 48,5 cm Terhelhetőség: 110 kg Súly: 4,2 kg Az asztal anyaga Bútortábla: Dub artisan PVC furnér MDF: Fekete Az asztal méretei Hosszúság: 120 cm Szélesség: 80 cm Magasság: 75 cm Hosszú oldali lábtávolság: 97 cm Rövid oldali lábtávolság: 56 cm Laptábla vastagsága: 18 mm Kialakítás Étkezőgarnitúra 4 személy számára Vízhatlan kezeléssel ellátott asztallap Párnázott étkezőszék puha kárpitozással Időtlen design finom tűzéssel Fém székek lábai porfestéssel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk Elegancia minden részletben A fekete szín és a fa dekoráció kombinációja modern és egyben időtlen megjelenést kölcsönöz ennek az étkezőgarnitúrának. A kényelmes székek finom párnázása és a vízhatlan asztallap komfortot nyújt minden étkezésnél. Tökéletesen illeszkedik a design és a praktikum hangsúlyával rendelkező enteriőrökbe. Teremtsen teret, ahol örömmel találkozik családjával és barátaival – stílusosan, kényelmesen és nap mint nap.
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Fa, Laminált, Fém, Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Alak | Téglalap alakú |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Asztal szélessége | 80 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék szélessége | 43 cm |
| Szék magassága | 90 cm |
| Szék mélysége | 51 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Minta | Két szín |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Szék teherbírása | 110 kg |

Bükkfa, székekkel, laminált
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, székekkel, egyenes
Raktáron
Sarok, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Tölgyfa, székekkel, sonoma tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, fém, székekkel
Raktáron
Műanyag, sarok, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Sarok, fém, laminált
Raktáron
Fa, székekkel, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, székekkel, egyenes
Raktáron
Fém, székekkel, laminált
Raktáron
Tölgyfa, fém, székekkel
Kiszállítás 1 hét múlva
6-személyes, tölgyfa, székekkel
Raktáron
Székekkel, sonoma tölgyfa, laminált
Elérhető 3 webáruházban

Fa, fém, székekkel
Raktáron
Műanyag, székekkel, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, rusztikus, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, kerek, székekkel
Raktáron
Rusztikus, fém, székekkel
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron