






Méretek 70×100×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Forgácslap: Tölgy artisan Fém: Fekete Méretek Szélesség: 100 cm Mélység: 35 cm Magasság: 70 cm Lábak magassága: 6 cm Asztallap teherbírása: 30 kg Polcok teherbírása: 10 kg Súly: 24,1 kg Kialakítás Két szekrény polccal Nyitott tárolóhely 2 polccal Fém szerkezeten Állítható magasságú polcok Állítható lábak Szétszerelt állapotban szállítjuk A termék nem szolgál mászásra vagy lépkedésre A terméket rögzítse a falhoz a mellékelt szerelési anyagokkal Indusztriális stílus hangsúlyos és merész megjelenést kölcsönöz az enteriőrnek, amely régi gyári terekből merít ihletet. Ez a stílus az olyan nyers anyagokra helyezi a hangsúlyt, mint a fém, fa és beton, ami egyedi kontrasztot teremt az esztétika és funkcionalitás között. Ezeknek az elemeknek a kombinációja karaktert és autenticitást kölcsönöz a helyiségnek. Az indusztriális bútorok nemcsak modern megjelenésűek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthonokba és kereskedelmi terekbe egyaránt. Azok számára ideális, akik minimalista, de mégis stílusos megoldást keresnek a mindennapi használatra.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Tárolóhely | Nyitott tároló, Szekrényes |
| Méret | Keskeny |
| Fogantyúk | Fogantyúkkal |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| A nyitás módja | Klasszikus |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Súly | 24,1 kg |


Tölgyfa, kombinált, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
82×149×40 cm, lábakkal, diófa
Raktáron
82×97×40 cm, lábakkal, rusztikus
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, matt
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, rattan, lábakkal
Raktáron
Fiókos, fa, modern stílusú
Raktáron
Rattan, lábakkal, ajtóval
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Fiókos, fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, kombinált, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, fa, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
65×60×35 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×135×40 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, ajtóval
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kosarakkal
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, kombinált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, tolóajtóval
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
90×80×40 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, ajtóval
Raktáron
58×62×28 cm, fiókos, fa
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron