














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülőmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Az asztal anyaga MDF: Fehér Fa: Bükk Fém: Fehér Az asztal méretei Hosszúság: 120 cm Szélesség: 80 cm Magasság: 75 cm Asztallap vastagsága: 18 mm Kialakítás Étkezőszett 4 személy számára Minimalista és légies stílus Ergonomikusan formált székülők Az asztallap megerősített szilárd fémvázzal Csúszásmentes és állítható lábvégződések Szétszerelt állapotban szállítjuk Az egyszerűségben rejlik a szépség A skandináv stílus jelképe vitathatatlanul a természet. A természet ihlette stílus harmóniát és északi eleganciát hoz minden enteriőrbe. Térjen vissza Ön is a természetes gyökerekhez az étkezőjében és a konyhájában. A skandináv étkezők légiesek, otthonosak és rendkívül praktikusak. Tanuljon meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Az egyszerű étkezőszékeket bátran kombinálja hangsúlyosabb kiegészítőkkel. A fehér Kito étkezőszék masszív asztallal meleg hatást kelt. A skandináv Kito székek kényelmesek és alkalmasak kis- és nagyméretű helyiségekbe egyaránt. Az északi atmoszférát friss fűszernövények díszíthetik lenvászon függőcserepekben és nagy lámpák.
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált, Műanyag |
| Stílus | Skandináv |
| Jellemzők | Székekkel |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Alak | Téglalap alakú |
| Lap anyaga | MDF |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Asztal szélessége | 80 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék szélessége | 46 cm |
| Szék magassága | 80 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Szék mélysége | 54,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Minta | Két szín |

Modern stílusú, fém, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, fenyő, Provence stílusú
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva