


Méretek 89×46 cm
Válassz 2 üzlet közül 16 690 Ft és 23 100 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3205 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezt a fát számos ér és illóolaj tartalom jellemzi, amely garantálja a szél és egyéb időjárási hatásokkal szembeni ellenálló képességét. A teak kiváló tartóssága miatt évszázadok óta népszerű a hajógyártásban. A lekerekített éleknek és keskeny léceknek köszönhetően a szék párna nélkül is nagyon kényelmes. A szék összecsukható és könnyű tárolást tesz lehetővé. A teak időjárásálló, ezért ideális kültéri használatra. Termék részletek: méretek: 89 x 46 x 62 cm (ma x szé x mé) ülés méretei: 46 x 40 x 37 cm (ma x szé x mé) anyaga: teak fa típus: összecsukható, kézzel készített terhelhetőség: kb 90 kg súlya: kb 7 kg Csomag tartalma: 1 x teak összecsukható szék
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Magasság: | 89 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Teakfa |
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 89 x 46 x 62 cm |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Teherbíró képesség | 90 kg |
| Anyag típusa | Tikfa |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Garthen |
| Az üléspárna mélysége | 37 cm |
| Színes | Barna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 7 kg |

Műanyag
Raktáron
110×56 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×46 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Rakásolható, karfás
Raktáron

110×56 cm, összecsukható, fa
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, rakásolható
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
Műanyag, teakfa
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
Fém, karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fa, fenyőfa
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
90×100×100 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műanyag, fém, karfás
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva

Karfás
Raktáron


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva

Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva


Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, kültéri, klasszikus
Kiszállítás 1 nap múlva