

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egy egymásba rakható kerti széket kap, amely természetesen vendégszékként, teraszszékként, erkélyszékként vagy kempingszékként is használható. Nagyon praktikusak, és nagyon kényelmesen ülhet rajtuk hosszú ideig. Kombinálja ezeket a székeket könnyen ápolható és kültéri asztalainkkal. Így összeállíthatja saját étkezőcsoportját/ülőkészletét. Attól függően, hogy mennyi hely áll rendelkezésére, több széket is egymásra pakolhat másrészt egy ülőgarnitúra csak egy szék helyét foglalja el. Különösen, ha a székeket csak alkalmanként használja, könnyen tárolhatja őket egy fészerben vagy pincében, hogy helyet takarítson meg. A székek stabilak, de könnyűek, és készletként gond nélkül szállíthatóak. A barna karfák különleges hangulatot kölcsönöznek a székeknek. Termék részletek: Méretek: kb. 86,5x57 x 57,5 cm (ma x szé x mé). ülőfelület méretei: 43 x 49,5 x 48 cm (ma x szé x mé) kárpitanyag: Teslin 2x2 váz anyaga: porszórt alumínium szemcsés homokkal váz színe: szürke huzat színe: antracit karfák: barna, Polywood alkalmazással (műanyag fa hatású) karfa mérete : 62,5 x 4 cm (ma x szé) alumíniumkeret: 40 x 15 x 1,2 mm / 30 x 19 x 1,2 mm maximális terhelhetőség: kb. 110 kg egymásra helyezhető: igen Csomag tartalma: 4 x szék
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 4 személyre |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 86,5 x 57 x 57,5 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Anyag típusa | Porszórt alumínium, teslin |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Nem |
| Összecsukható | Nem |
| Az üléspárna mélysége | 48 cm |
| Színes | Antracit |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 3 kg |

Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnákkal
Raktáron

Műrattan, párnákkal
Raktáron

Fém, fa, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fém, műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fa, 6 személyre, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, napernyővel, párnákkal
Raktáron
Párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, 4 személyre
Raktáron
Fém, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Fém, fa, napernyővel
Raktáron
Műanyag, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva