









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható LED csillár. Alkalmas nappaliba és hálószobába. Távirányítóval a fényerő folyamatosan szabályozható, a színhőmérséklet változtatható, illetve választhatók előre beállított világítási módok. Éjszakai üzemmód - tompított fénnyel világít. Színhőmérséklet: 3000 - 6000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4200 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 290 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás

Konyhába, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, dimmelhető
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás