










Méretek 75×120×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 47 408 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztali anyag MDF: fehér Fa: bükk Asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Kombinálható a York székkel. Cool skandináv inspiráció . Hozzon egyensúlyt a színek és az egyes elemek között a belső térben. Élj skandináv stílusban. Könnyedsége, légiessége és funkcionalitása magával ragad. A masszív bútorok, fém- vagy üvegelemek és jellegzetes lámpatestek a skandináv stílusú apartmanok részét képezik. A nagy nyitott terek sötét sarkok és válaszfalak nélkül vizuálisan megnövelik a teret. A skandináv étkezők tökéletesen praktikusak. Minden lényeges dolognak van egy kijelölt helye, ami megkönnyíti a tisztán tartásukat. Ne féljen különleges akcentussá tenni a fehér Adria étkezőasztalt .
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Ülőhelyek száma | 6 fő részére |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |

75×80×120 cm, bővíthető, fém lábakkal
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
74×80×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
74×80×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Raktáron
74×60×60 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
74×60×60 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
102×102 cm, bővíthető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 7 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×80×120 cm, bővíthető, matt
Elérhető 2 webáruházban

Matt, nyírfa, fa lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Kiszállítás 1 hét múlva
51 cm, ⌀ 48 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
Bővíthető, matt, laminált lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egy lábbal, márvány asztallappal
Raktáron
73×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Raktáron
30 cm, ⌀ 85 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, négyzet alakú
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
72×70 cm, modern stílusú, négyzet alakú
Ingyenes szállítás
Bővíthető, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, négyzet alakú
Elérhető 6 webáruházban

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, matt, laminált lábakkal
Raktáron
75×106 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
72 cm, ⌀ 65 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva