
Parafínové svíčky 25 cm - Georg Jensen
- szettek
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Ginger Love utántöltő két erős illatot ötvöz egy romantikus estéhez, nevezetesen a citrusok illatát gyömbérrel kombinálva. A csomag 3 darabot tartalmaz. Az utántöltő alapvető jellemzői Típus: HIGHLICHT (SPAAS) íz: citronella gyömbérrel szín: fehér darabszám: 3 Az utántöltés előnyei égési idő +/- 24 óra praktikus csomagolás
| Illatos | Igen |
|---|---|
| Darabszám | Szett |
| Modell sorozat | Citronella |
| Mélység [cm] | 5.2 cm |
| Magasság [cm] | 5.8 cm |
| Szélesség [cm] | 5.2 cm |
| Színes | Fehér |
| Égési idő [h] | 24 h |
| Gyártó | SPAAS |

- szettek

- szettek, ÖKOlógiai

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
- szettek

- szettek

Illatos, - szettek
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Ingyenes szállítás
Illatos, darabonként

Darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
- szettek, négyszögletes, ÖKOlógiai

Illatos, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban