
SPAAS Gyertya üvegben felirattal - YOU
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A csomag 3 darab utántöltőt tartalmaz a HIGHLIGHT gyertyatartókhoz.
| Darabszám | Szett |
|---|---|
| Modell sorozat | Náplně |
| Mélység [cm] | 5 cm |
| Magasság [cm] | 6 cm |
| Szélesség [cm] | 5 cm |
| Színes | Fehér |
| Égési idő [h] | 24 h |
| Gyártó | SPAAS |

Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Ingyenes szállítás
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Illatos, dekorációs, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
- szettek, négyszögletes, ÖKOlógiai