
SPAAS Gyertyás henger rusztikus 10x10cm sötétszürke
Darabonként, oszlop alakú
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az otthonod díszítése itt van. Ezek a tealámpák a kínálatunkból. Kellemes illattal illatosítják házát és lakását anélkül, hogy meg kellene gyújtani őket, de ha meggyújtja őket, az illat intenzívebbé válik. Nagyszerűek lesznek romantikus estékhez vagy elsősegélyként áramszünetek idején. A gyertyák alapvető jellemzői típus: teafényes gyertya MAXI átmérő: 5,6 cm illat: pamutvirág szín: bézs darabszám: 12 A gyertyák előnyei A gyertyák eredendően a romantikus estékhez tartoznak. Meggyújtásukkal meghitt világítást kapunk. Akár egy különleges romantikus alkalomra, akár csak tartalék fényforrásként van rájuk szüksége, ezekkel a gyertyákkal biztosan mindkettőt megkapja. 12 darabos kiszerelésben kaphatók. Miért vásároljon gyertyákat Minden háztartásnak rendelkeznie kell gyertyakészlettel. Ráadásul, ha dekorációként használja őket, áramszünet esetén sem kell keresgélnie őket. Továbbá nem szabad figyelmen kívül hagyni a romantikus lényegüket sem, amit sok romantikus kihasznál. Pakolás 12x MAXI teafény gyertya égési idő: +/- 10 óra
| Illatos | Igen |
|---|---|
| Darabszám | Szett |
| Típus | Dekorációs |
| Modell sorozat | Čajové MAXI12 vonné |
| Mélység [cm] | 5.8 cm |
| Magasság [cm] | 2.4 cm |
| Szélesség [cm] | 5.8 cm |
| Színes | Bézs |
| Súly [kg] | 0.05 kg |
| Ízek | Pamut virág |
| Méret | 5.8x2,4 |
| Darabszám a csomagban [db] | 12 ks |
| Égési idő [h] | 10 h |
| Gyártó | SPAAS |

Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
- szettek
Raktáron
Darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Ingyenes szállítás
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, dekorációs, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Illatos, darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, darabonként
Raktáron
Darabonként
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron