
SPAAS 24KS MIX orchidea illatú tealámpák
Illatos, dekorációs, darabonként
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egy henger alakú trópusi illatú illatgyertyát kínálunk Önnek. A viasz színe piros. A mérete 8x15 cm. Az égési idő +/- 65 óra.
| Illatos | Igen |
|---|---|
| Darabszám | Darabonként |
| Forma | Oszlop |
| Modell sorozat | Válcové 8x15 vonné |
| Mélység [cm] | 8 cm |
| Magasság [cm] | 15 cm |
| Szélesség [cm] | 8 cm |
| Színes | Piros |
| Súly [kg] | 0.6 kg |
| Darabszám a csomagban [db] | 1 ks |
| Égési idő [h] | 25 h |
| Méret [cm] | 8x15 cm |
| Gyártó | SPAAS |

Illatos, dekorációs, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Darabonként
Raktáron
- szettek, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, darabonként

- szettek
Raktáron