
SPAAS Gyertya üvegben RELAX-RELIEVE
Illatos, darabonként
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kellemes illatú gyertya világos rózsaszín üvegben. A gyertya kiegészíthető a kínálatunkban található lámpaernyővel a dekoratív megjelenés megváltoztatásához. A gyertya égési ideje +/- 15 óra. A gyertya méretei: 92 x 48 mm.
| Illatos | Igen |
|---|---|
| Darabszám | Darabonként |
| Modell sorozat | Ve skle |
| Mélység [cm] | 9.2 cm |
| Magasság [cm] | 4.8 cm |
| Szélesség [cm] | 9.2 cm |
| Színes | Rózsaszín |
| Súly [kg] | 0.37 kg |
| Ízek | Menta mandarinnal |
| Típus | Üvegben |
| Darabszám a csomagban [db] | 1 ks |
| Égési idő [h] | 15 h |
| Méret [cm] | 9.2x4,8 cm |
| Gyártó | SPAAS |

Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
- szettek
Raktáron
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, dekorációs, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Dekorációs, darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, mécsesek, darabonként
Raktáron
Darabonként
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, darabonként
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Dekorációs, darabonként, ÖKOlógiai
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva


Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron







Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag, rattan
Raktáron

