








Méretek 80×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Természetes bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg A készlet csomagolása tartalmazza 4 db Fehér KITO szék bükk lábakkal Skandináv stílus az étkezőjébe A skandináv stílus tiszta vonalvezetésével, természetes anyagaival és világos színeivel harmóniát és nyugalmat hoz a belső térbe. A fehér ülőfelülettel és természetes bükk lábakkal rendelkező Kito étkezőszék készlet ideális otthonos és elegáns környezet kialakításához. Ezek a székek nemcsak kényelmesek, hanem praktikusak is, így kisebb és nagyobb étkezési terekhez egyaránt illenek. Az enteriőr élő növényekkel, pasztellszínű textíliákkal és meleg tónusú világítással való kiegészítésével könnyen elérhető az autentikus skandináv hangulat. Ne felejtse el ezeket a székeket masszív étkezőasztallal kombinálni a modern és természetes dizájn közötti tökéletes kontraszt érdekében. Az eredmény funkcionális, stílusos és ideális a családdal vagy barátokkal töltött közös pillanatokra.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Készletek darabszáma | 4 db |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Minta | Két szín |
| Csomagolás | 4 |

Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 4 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 4 db
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 4 db
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
81×53×54 cm
Ingyenes szállítás

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×46×51 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kőrisfa, laminált
Raktáron

82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva