
Étkezőgarnitúra 1 + 4, fehér ADRIA asztal 120x80 cm + átlátszó BALI MARK szék bükkfa lábakkal
Műanyag, bükkfa, székekkel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Fehér Fém: Fa dekor Szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülés magassága: 44 cm Ülőlap mélysége: 41 cm Ülőlap szélessége: 46 cm Súly: kb. 3,3 kg Asztal anyaga Laminált: Tölgy dekor Fém: Fehér Asztal méretei Szélesség: 100 cm Mélység: 60 cm Magasság: 75 cm Lábprofil: 2 x 4 cm Keretrész mérete a lap alatt: 98 x 58 x 4 cm Súly: 15 kg Kialakítás Étkezőgarnitúra 4 személy részére Stabil fém szerkezetű asztal Könnyen karbantartható fa dekor lap Ergonomikusan formázott szék ülőke Egyszerű, minimalista dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Fa, Laminált, Fém, Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék szélessége | 46 cm |
| Szék magassága | 84 cm |
| Szék mélysége | 51 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Szék teherbírása | 100 kg |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Asztal hossza | 100 cm |

Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Műanyag, fa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Székekkel, laminált, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, székekkel, laminált
Raktáron
Műanyag, sarok, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, sarok, sonoma tölgyfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, kerek
Raktáron
Sarok, fém, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, bükkfa, székekkel
Raktáron
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
Műanyag, sarok, fém
Raktáron
Fa, székekkel, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Modern stílusú, fém, skandináv stílusú
Raktáron
6-személyes, modern stílusú, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, sarok, laminált
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, székekkel
Raktáron
Fém, székekkel, laminált
Raktáron
Sarok, modern stílusú, fa
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Raktáron
Műanyag, székekkel, sonoma tölgyfa
Raktáron
Bükkfa, székekkel, laminált
Raktáron
Fenyő, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron