










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülés magassága: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Asztal anyaga Laminált: Tölgy dekor Fém: Fehér Az asztal méretei Szélesség: 100 cm Mélység: 60 cm Magasság: 75 cm Láb profil: 2 x 4 cm Az asztallap alatti váz mérete: 98 x 58 x 4 cm Súly: 15 kg Kialakítás ÉTKEZŐ SZETT NÉGY SZEMÉLYRE Stabil fém asztalkonstrukció Ergonomikusan formált szék ülőfelület Minimalista és légies dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk Étkező, ahol öröm élni A mindennapi étkezés is lehet különleges. Ez az étkező szett az egyszerűséget, a funkcionalitást és az esztétikát egyesíti, harmóniát hozva az otthonába. Könnyű szerkezetének, természetes dekorjainak és ergonomikus kialakításának köszönhetően ideális társ családi vacsorákhoz, hétvégi brunch-okhoz és üzleti ebédekhez is. Alkosson egy teret, ahol öröm időt tölteni – nem csak étkezés közben.
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Fa, Laminált, Fém, Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Bükkfa, Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Alak | Téglalap alakú |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Lap anyaga | Lamino |
| Szék szélessége | 46 cm |
| Szék magassága | 80 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Szék mélysége | 54,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Minta | Két szín |
| Asztal hossza | 100 cm |

Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, fém, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva