



Válassz 2 üzlet közül 7490 Ft és 9490 Ft közötti árkategóriában:
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 7490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 650 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Series | NIELSEN Globo |
| Gyártó | Globo |

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás