







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kényelmesebbé életét az AIGOSTAR okos termékeivel. A fényerő és a fény színe állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. RGB funkció – akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android rendszereken egyaránt). Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatásokkal.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Rgb | Igen |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Alexa/Intelligens megvilágítás/LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Szerelési mélység | 26,5 mm |
| Szerelési lyuk | 155 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1430 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | RECESSED Aigostar, SMART LIGHT Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Raktáron
Álló

Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás