










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztali LED lámpa elegáns fekete kivitelben — a praktikusság és a modern dizájn találkozása. Hajlítható kar lehetővé teszi a fény irányának pontos beállítását oda, ahol szüksége van rá. Lehetőség a színhőmérséklet váltására kb. 3000 K (meleg), 4500 K (semleges) és 6800 K (hideg) — igazítsa a fényt a helyzethez. Fokozatos fényerőszabályozás lehetővé teszi a fény intenzitásának finomhangolását hangulat vagy tevékenység szerint.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4500/3000/6800 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 480 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/Szabályozható dimmerrel |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 75000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 83 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | EDDY Emos |
| Gyártó | EMOS |

LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Ingyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, japandi
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Raktáron
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás


LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, üveg
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás