Ezek is tetszhetnek
LED állítható asztali lámpa USB-vel LED/7W/230V 3000K/4000K/5500K fehér
10 190 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 10 190 Ft
- 2026. 04. 03. - 10 190 Ft
- 2026. 03. 17. - 11 390 Ft
- 2026. 03. 04. - 12 990 Ft
- 2025. 05. 29. - 17 890 Ft
- 2024. 11. 15. - 21 190 Ft
- 2024. 08. 30. - 22 890 Ft
Termékleírás
Az asztali lámpa ideális világítás irodájába, dolgozószobájába, gyerekszobába, illetve minden olyan helyre, ahol megbízható és hatékony megvilágításra van szükség.A lámpa fényhőmérsékletének beállítási lehetőségével rendelkezik – meleg, nappali és hideg fehér (3000K, 4000K, 5500K).Az USB-A port lehetővé teszi telefonok vagy más eszközök töltését (az USB kábel a csomag része). 5 fokozatú fényerősség. Intuitív érintésvezérlés. Tápegység bemenet: 220-240V AC, 50 Hz. Tápegység kimenet: 12V DC, 1 A. USB-A kimenet: 5V DC, 2,1 A. Az alap mérete: 20 x 12 cm. Tápkábel hossza: 1,5 m.
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Asztali lámpa |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Hely | Nappali/Iroda/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/5500 K |
| A teljes fényáram | 420 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Dugó típusa | C |
| Series | TABLE LAMP Geti |
| Gyártó | Geti |
Ajánljuk

14 689 Ft
Retro asztali lámpa narancssárga üveggel - Mabel
Retró, modern stílusú, üveg
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre


































































