










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amely a tükör fölé szerelhető. Az IP44-es magas védettségi fokozatának köszönhetően fürdőszobában is használható. 350°-ban állítható fényirány. A LED-technológia akár 80%-os energiamegtakarítást biztosít - energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Falra szerelhető, közvetlenül a tükör fölé.
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1709 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | AQUA LINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Kerettel, fém
Raktáron
Világítással, kerek, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Kerettel, fém
Raktáron
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Kerettel, fa
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Kerettel, ovális, fém
Raktáron
Kerettel
Raktáron
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
⌀ 50 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás