




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 21990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 935 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Dugó típusa | C |
| Series | SCARLET Polux, TUNJA Eglo |
| Gyártó | Polux |

Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, okos, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, japandi
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, távirányítós
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás