









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpatest egyenletes világítást biztosít. A rögzítő rugók fokozatmentesen 50 mm és 195 mm között állíthatók, így a lámpatest beépíthető a meglévő, kifúrt nyílásokba. 3 fokozatban fényerőszabályozható fali kapcsolóval. A LED-technológia akár 80%-kal csökkentheti energiaköltségeit. 5 év garancia INGYEN.
| Szerelési lyuk | 195 mm |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Szerelési mélység | 55 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

IP44
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, átmérő
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
Raktáron

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Beépíthető
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás