









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amelyet nyugodtan felszerelhet a fürdőszobai tükör fölé. Fém és tölgy kombinációjából készült, dió színű felülettel. Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energiafogyasztáson – energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Fali rögzítés a tükör fölé.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Fa dekoráció | Dió/Tölgy |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 590 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás/Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás