






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri lámpa PIR mozgásérzékelővel. Érzékelő hatótávolsága: 7 m. Világítási idő: 5 mp – 5 perc. Érzékelési szög: 120°.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 560 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | RIANO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron


Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás


Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás