Ajánljuk
Kerek bővíthető étkezőasztal 45x90 cm Jubi – Ragaba
Méretek 76×45×90 cm
168 887 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 168 887 Ft
- 2026. 04. 19. - 168 887 Ft
- 2026. 01. 23. - 168 292 Ft
- 2026. 01. 16. - 172 251 Ft
- 2025. 12. 27. - 168 292 Ft
- 2025. 11. 28. - 158 392 Ft
- 2025. 11. 21. - 168 292 Ft
- 2025. 11. 07. - 178 191 Ft
Termékleírás
Kerek bővíthető étkezőasztal 45x90 cm Jubi – Ragaba
Méretek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 76 cm |
Specifikációk
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Szín | Fehér |
| Származási hely | PL |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Forma | Félkör/kerek |
| Lábak magassága | 72 cm |
| Meghosszabbított hossz | 90 cm |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 20 kg |
| Hosszúság | 90 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kiegészítő asztallapot tartalmaz | Igen |
| Bővíthető | Igen |
| Kollekció | Jubi |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Karamellbarna |
| Lábak anyaga | Tömör kőrisfa |
| Felületkezelés | Lakkozás |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Mérsékelten fényes |
| Személyek száma | Kétszemélyes/egyszemélyes |
| Gyártó | Ragaba |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
8569 Ft
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

7930 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
328 990 Ft
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×180×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron


















